Виготовлення барних стійок

Барні стійки сьогодні можна побачити не тільки у закладах громадського харчування, але і в домашніх інтер’єрах. Власне виробництво цього функціонального елементу інтер’єрного може приносити підприємцю стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, основна цільова аудиторія бізнесмена — це все-таки ресторани та кафе. Барна стійка — це «обличчя» закладу, тому власники барів готові добре платити за підтримання пристойного іміджу. Найбільш вишукано і презентабельно виглядають стійки з натурального дерева, тому на початковому етапі слід звернути увагу саме на цей матеріал.

Щоб справа пішла успішно, доцільно взяти в команду грамотного дизайнера, який має досвід роботи з подібними проектами.

Повний комплект устаткування, що дозволяє швидко і якісно обробляти дерево, обійдеться в 20 000 доларів. Дерев’яні основи барних стійок часто комплектуються стільницями з акрилу. Обладнання для їх виробництва коштує близько 2000 доларів.

Щоб всебічно оволодіти майстерністю виробництва, варто відвідати спеціалізовані курси, які пропонуються досвідченими майстрами. Вартість навчання становить близько 1000 доларів, але це вкладення в подальшому дозволить уникнути помилок і великих фінансових втрат.

Знайти клієнтів допоможе грамотна реклама. Якщо ваші вироби будуть дійсно оригінальними, стильними і якісними, то «сарафанне радіо» призведе до вас не одного клієнта. Просувайте послуги в Інтернеті, співпрацюйте з місцевими ЗМІ, розповідаєте про свою роботу знайомим, і все вийде!

Share your thoughts