Виготовлення бамбукових вудлищ

Незважаючи на засилля на риболовецькому ринку суперсучасних і новомодних снастей, класичні вудки з бамбука не втрачають своєї актуальності. Для багатьох бувалих рибалок бамбукове вудлище — це не просто зручний аксесуар для вилову риби, це ще й дорогі серцю спогади з минулого. Побудувати прибутковий бізнес на виготовленні вудок з натурального природного матеріалу нескладно, було б бажання!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почнемо з того, що бамбук вигідніше вирощувати самостійно. Для цього достатньо спорудити містку теплицю і придбати кілька відростків. У теплому і вологому кліматі рослина розвивається дуже швидко, тягнучись, в середньому, на 10 см на добу! Таким чином, всього за 3 тижні буде готове сировина для виготовлення перших вудилищ. Тому, створивши комфортні тепличні умови, можна цілорічно забезпечувати всіх бажаючих якісними вудками.

Знявши перший урожай стебел приблизно двометрової довжини, їх необхідно просушити спочатку над розжареним вугіллям, щоб домогтися виділення масляного субстрату, а потім ще й під сонячними променями, на свіжому повітрі. Така можливість, звичайно, буває не круглий рік, тому цілком можна замінити сонце на спеціальні сушильні установки.

Щоб змайструвати довге вудилище, можна з’єднати між собою кілька стебел рослини. Це дуже зручно робити за допомогою металевих трубок відповідного діаметру. Коли основа готова, її лакують і оснащують кільцями для протягування волосіні. Все, вудилище можна пропонувати до продажу!

Share your thoughts