Виготовлення автомобільних номерів

Автомобільні реєстраційні номери піддаються постійним механічним навантаженням. З плином часу вони втрачають презентабельний зовнішній вигляд і потребують заміни. Як правило, автовласникам доводиться звертатися у відділення ГИБДД за послугою заміни номери і вичікувати довжелезні черги. Запропонувавши їм альтернативу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для виготовлення автономерів потрібно отримати спеціальний дозвіл. Потрібно бути готовим до достатньої кількості бюрократичної тяганини, але реалізувати проект все ж реально. Витрачений час і кошти того варті — і у великих, і в невеликих містах послуга, без сумніву, буде користуватися попитом.

Для розвитку бізнесу необхідно орендувати приміщення. Досить території в 30 кв. м. Цього простору вистачить і для розміщення обладнання, та для благоустрою складської зони. Коли приміщення знайдено, приступайте до пошуку верстатів та інструментів. Потрібно гідравлічний прес, верстат для припресовування, спеціальні рами і колодки, матриці цифр і букв, гребінки. Бажано відразу придбати машину для утилізації зношених номерів. Номерні заготовки можна замовляти у сторонніх виробників, але якщо ви збираєтеся налагодити повний виробничий цикл, то треба ще купити лінію для виготовлення заготовок.

Виробнича лінія дає можливість виготовляти не тільки номери для автомобілів, але і надомні таблички, брелоки та інші аналогічні дрібниці. Без клієнтів ви гарантовано не залишитеся, якщо розробите грамотну маркетингову стратегію. Проект дуже привабливий, якщо враховувати ще й чутки про те, що незабаром в ГИБДД займатися видачею номерних знаків і зовсім не будуть.

Share your thoughts