Виготовлення автомобільних бризковиків

На будь-якому сучасному автомобілі встановлені спеціальні бризковики. Ці матеріали користуються високим попитом у власників транспортних засобів. Тому виготовлення бризковиків може стати дуже прибутковою ідеєю для бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб реалізувати проект, необхідно взяти в оренду досить велике приміщення — близько 400 кв. м. Особливу увагу потрібно приділити облаштування вентиляційної системи. Вільна циркуляція повітря дуже важлива, тому в цеху обов’язково повинні бути великі віконні прорізи. Це не тільки дасть можливість провітрювання, але і дозволить істотно заощадити на електриці, так як можна буде працювати при денному світлі без додаткового освітлення.

В якості вихідних матеріалів для виготовлення бризковиків вибирають пластик або гуму. Комплектація виробничої лінії залежить від обраного способу виробництва. Це може бути або пресування, або відлив. У число обов’язкових агрегатів входять ливарний верстат, розігріваюча піч, гідравлічний прес, потужний компресор, шліфмашина. Також потрібно інше дрібне додаткове обладнання. На все це буде витрачено не менше 300 000 рублів.

Загальна сума стартового капіталу складе, в середньому, 2 000 000 рублів. Цього вистачить, щоб орендувати приміщення на рік, закупити сировину і обладнання, а також сформувати зарплатний фонд для штату робітників (технолога, ливарника, фрезерувальника, штампувальника, вантажника, бухгалтера).

Реалізовувати готову продукцію можна великим і дрібним оптом в автомагазини і торгові бази. Один якісний бризговики оцінюється в середньому в 1500 рублів. У місяць можна реалізовувати не менше 200 виробів, заробляючи на їх продаж понад 3,5 мільйона рублів на рік. При таких показниках проект гарантовано окупиться вже через 10-15 місяців.

Share your thoughts