Виготовлення антибактеріального гелю для рук

Як відомо, в громадських місцях є велика ймовірність підчепити якусь шкідливу бактерію, яка спричинить розвиток захворювання. Не дарма ж медики рекомендують ретельне миття рук! Але звичайне мило не справляється з більшістю небезпечних мікробів, так і не завжди воно є в туалетних кімнатах кафе, ресторанів, нічних клубів, кінотеатрів, торгово-розважальних центрів, тобто помити руки і убезпечити себе відвідувачам просто нічим. При цьому виготовити відмінний антибактеріальний гель для рук можна в домашніх умовах. Якщо організувати постачання такого гелю в місця громадського користування, можна побудувати прибутковий бізнес.

За кордоном така практика існує дуже давно. В популярних ресторанах часто разом зі стравами подають невеликі конвертики. Всередині цих конвертів лежать серветки, просочені антибактеріальним гелем. Відвідувачі розкривають упаковку перед прийомом їжі і протирають долоні. Статистика показала, що число клієнтів у закладах громадського харчування, практикують подібну послугу, різко зросла. Тому можна не сумніватися, що замовники антибактеріального складу знайдуться і у нас в країні.

Виготовити дезинфікуючий склад можна за допомогою спиртового гелю, який продається в аптеках, а також ароматизованої добавки. Змішуєте основні компоненти, запаиваете їх в одноразові конвертики і налаживаете контакти з цільовою аудиторією. Можна запропонувати клієнтам друк на конвертиках персональних логотипів їх компанії. Проект для нашої країни новий і дуже актуальний. Правильна маркетингова стратегія допоможе досягти успіху в максимально стислі терміни.

Share your thoughts