Виготовлення аквапринта

Аквапринт використовується у багатьох сферах. За допомогою такої технології змінюють зовнішній дизайн різних поверхонь: панелей планшетів і смартфонів, інтер’єрні деталі автомобілів і т. д. На виробництві аквапринта можна побудувати прибутковий бізнес.

Стартовий капітал становить 100 — 120 000 рублів. Для виконання перших замовлень достатньо взяти в оренду невелике приміщення гаражного типу. Обійдеться це в 3000 рублів на місяць.

Також бізнесмен-початківець повинен придбати велику ванну з нагрівачем і температурним датчиком. Таке обладнання буде коштувати не менше 70 000 рублів. На інші засоби закуповуються витратні матеріали для виготовлення дизайнерських аквапринтов (плівки, шкурки, компресор і т. д.).


Вивчити майстерність акватюнинга цілком дозволяють відеороликів в інтернеті. Можна також відвідати кілька професійних майстер-класів.

Перші замовлення можна виконувати безкоштовно — для реклами. Задекорувавши, приміром, кілька телефонних панелей своїх знайомих, ви дуже скоро отримаєте нових клієнтів, якими часто бувають власники дорогих автомобілів і мотоциклів.

При середній зайнятості подібний бізнес може приносити близько 50 000 рублів чистого прибутку на місяць.

Поділіться своєю думкою