Виготовлення 3D-взуття

Взуттєвий бізнес є одним з найбільш вигідних і високоприбуткових на планеті. І це не дивно: люди в усьому цивілізованому світі просто не можуть обходитися без сандаль, кросівок, туфель, черевик і т. д. У кожної людини є, як мінімум, одна пара взуття на кожен сезон.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Всім відомо, що взуття з часом зношується і виходить з ладу. Часто ремонтувати її невигідно, дешевше придбати нову. А ось це буває проблематично. Довгі і болісні походи по магазинах у пошуках зручної пари жахливо стомлюють. Особливо, коли анатомічні особливості ноги роблять проблематичним носіння стандартних моделей.

Людські ноги, як і руки, очі, вуха і інші парні органи, не можуть бути абсолютно однаковими. Напевно, кожен хоч раз відчував це на собі: ось приміряєш черевики одного розміру і виробника, а ступні відмовляються відчувати себе однаково комфортно. Все тому, що кожна з них унікальна — має певний підйом, будова пальців та інші характеристики. І якщо у деяких це не особливо помітно, то в інших ноги можуть бути абсолютно різними.

Проблема, яка десятиліттями мучила людство, сьогодні знайшла своє рішення. Швидко виготовити взуття за індивідуальним розмірними параметрами можна за допомогою 3D-друку.

Новомодні технології вже взяли на озброєння деякі іноземні компанії, такі як Feetz. Заповзятливі бізнесмени створили свій сайт в Інтернеті.

Всі бажаючі стати їх клієнтами просто реєструються на цій віртуальній майданчику, потім за допомогою спеціального мобільного додатку фотографують свої стопи — по 3 знімка на кожну ногу (по інструкції). Фотографії завантажуються на сайт, а потім співробітники компанії моделюють за ним точну копію ноги клієнта і за допомогою 3D-принтера створюють унікальну пару взуття з урахуванням всіх особливостей. Дизайн, кольорову гаму та інші важливі деталі клієнт має можливість підібрати самостійно.

Проект вже користується шаленою популярністю і манить чималі інвестиції. Адже вартість гарної ортопедичної взуттєвої пари сьогодні просто велика, а завдяки новим технологіям таке придбання має можливість зробити практично будь-яка людина.

Share your thoughts