Видобуток золота на дому

Щоб стати золотим міні-магнатом, зовсім не обов’язково вирушати на розкопки в далекі країни і міста. Видобувати золото можна і в домашніх умовах. Це копітка, але високоприбутковий працю, який в кінцевому підсумку обов’язково принесе вам чималий прибуток!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея досить проста: необхідно для початку зайнятися скупкою старих наручних годин. Відомо, що в часи Радянського Союзу позолочені годинники були дуже поширені. Так, не золоті, а саме позолочені. І цей дорогоцінний «мотлох» валяється тепер на горищах і в скринях у багатьох бабусь і дідусів. Для них це дійсно сміття, не більше, ніж пам’ять, адже в первісному вигляді вони нічого не варті. Але якщо знати про технології вилучення дорогоцінного металу з цього металобрухту, то старі годинники перетворять вас в ювелірного магната.

На просторах інтернету є величезна кількість матеріалів про те, як визначити, чи містить виріб золото. Для початку вивчіть їх, а потім можна приступати до реалізації.

Для отримання золотої руди на дому знадобляться найпростіші інструменти: відро і тазик (з пластмаси), електрична плитка, скляна термостійка каструлька, тканина для фільтрації, пульверизатор, кисть, лезо, гумові рукавички, лабораторні ваги. Плюс, не обійтися без спеціального хімічного реагенту — азотної кислоти (працювати з нею потрібно дуже обережно).

Технологія, відома ще з уроків хімії в школі, легко втілюється в життя в домашніх умовах. Потрібно відзначити, що обробляти по одному виробу невигідно. Краще зібрати відразу велику партію годин, а потім витягти з них користь оптом.

Практика показує, що золоті вкраплення містяться не тільки в радянських наручних годинниках, але і іншої продукції того часу. Ідея чудова. Головне — вивчити її досконало і тільки потім зайнятися поповненням свого бюджету.

Share your thoughts