Видобуток і виробництво морської солі

Про корисні властивості морської солі відомо з давніх часів, але ось об’єктом бізнесу це унікальна речовина стала відносно недавно. В даний час видобуток морської солі вважається высокоперспективным проектом для підприємців-початківців. Нечуваних вкладень на старті не потрібно, а прибуток при грамотно розробленої маркетингової стратегії буде дуже відчутною.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Виготовляти морську сіль можна навіть у домашніх умовах ручним способом. Потрібно лише очистити вихідна сировина (морську воду) від домішок за допомогою нехитрих фільтрів і налити її в неглибокі контейнери. Після цього контейнери поміщаються під сонячні промені, і через кілька годин рідина випарується, залишивши після себе тільки сольовий наліт, який збирається і фасується по ємностях. Щоб виробляти сіль в промислових масштабах, існує спеціалізоване обладнання, що працює за тим же принципом випаровування.

Для організації домашнього бізнесу можна найняти кілька низькокваліфікованих робітників — виробничий процес примітивний і не вимагає особливих знань і навичок.

Для реалізації готового продукту потрібна хороша рекламна кампанія. Робіть ставку на лікувальних переваги морської солі, розписуйте цілющий ефект мінералів, що входять до її складу. Таким чином можна продавати сіль як оптовим скупникам, так і роздрібним покупцям. Якщо планується, в основному, штучна продаж, то ретельно продумайте дизайн упаковки і просувайте свій бренд.

Мінімальний розмір стартового капіталу становить 10 000 рублів. Окупити ці сміховинні з точки зору бізнесу вкладення в перший місяць роботи.

Share your thoughts