Видалювач вологи для техніки

Наука і бізнес сьогодні нерозривно пов’язані. Монетизувати чудову наукову ідею і заодно принести користь суспільству вийшло у двох американок — сестер Каррен і Лізи Холмс, які запропонували споживачам унікальний у своєму роді продукт — видалювач вологи для техніки. Девайс під назвою Bheestie Bags дозволяє врятувати смартфони, планшети, телефони, фотокамери від поломок в результаті попадання на них води.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Подібна ідея виникла у старшої сестри Холмс після того, як у неї з’явилися діти. До цього моменту дівчина багато разів чула від друзів і знайомих скарги про поламаний дорогому обладнанні, на яке був випадково пролито склянку води. І коли молода мама сама зіткнулася з такою неприємністю (її дитина втопив у басейні практично нову електронну іграшку), вона твердо вирішила, що знайде вихід із ситуації. І вихід був успішно знайдений!

Роботу над винаходом сестри вели протягом довгих п’яти років. Сьогодні видалювач вологи успішно продається через їх особистий сайт в Інтернеті за ціною в 20 доларів і є найпопулярнішим товаром. Примітно, що Bheestie Bags підходить для щоденного застосування, а не лише для крайніх випадків. Можна не сумніватися, що в Росії такий гаджет буде користуватися винятковим попитом.

Share your thoughts