Вичинка шкур

Діяльність по вичинці шкур хутрових звірів здатна приносити високий і стабільний дохід. Конкуренція в цій області дуже мала. Для бізнесу відкриті широкі простори. У зв’язку з тим, що подібних підприємств небагато не тільки в Росії, але і у всьому світі, то клієнтів вільно можна знаходити і за кордоном.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Плюси проекту очевидні:

— ремесло доступно для освоєння кожному, не вимагає наявності спеціальних знань та кваліфікації;

— займатися виробленням шкір можна навіть у домашніх умовах;

— одна шкурка приносить від 20 до 50 доларів чистого прибутку.

Вибір хутра залежить від регіону організації выделочного цеху. Необхідно провести моніторинг ринку у своїй галузі, зрозуміти деякі юридичні нюанси, вивчити російське законодавство. Для більш оперативної роботи краще звернутися до кваліфікованого юриста.

Бізнесменам-початківцям слід звернути увагу на кролячий хутро. Шкурки кроликів доступні у всіх регіонах, вони мають низьку закупівельну вартість, тому успішний старт буде забезпечений навіть при наявності невеликого початкового капіталу. Готові шкурки коштують досить дорого.

Власникам особистих підсобних господарств почати шкурне справа ще простіше. Виробляти адже можна не тільки шкурки хутрових звірів, а й шкури кіз, овець, биків (цей матеріал особливо затребуваний у взуттєвій промисловості).

Обладнати міні-заводик не складе праці. Необхідно придбати дробарку, відкатні барабани, разбивочную машинку, пом’якшувач шкурок, чесальный і стригальный агрегати, центрифугу для віджимання, а також мездрильный апарат.

Освоїти майстерність шкуродела під силу кожному. Сьогодні у вільному доступі є велика кількість фахової літератури, багато відеоматеріалів на просторах Інтернету. При можливості краще відправитися в Сибір чи на Далекий Схід і повчитися там у кращих ремісників, яких на цих територіях чимало.

Вичинка шкур — рентабельний і швидко окупається бізнес. Мода на натуральні шкіряні і хутряні вироби з роками тільки зростає, тому без клієнтів шкуроделы не залишаться ніколи.

Share your thoughts