В’язання жіночих сумок

В’язані жіночі сумки — один з модних трендів сучасності. На створення подібних аксесуарів можна побудувати прибутковий бізнес без істотних вкладень. Достатньо володіти навичками в’язання гачком і спицями, фантазією і терпінням.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Реалізувати проект можна, не виходячи з дому. Організуйте в квартирі робоче місце, закупити необхідні матеріали (пряжу, шнури для макраме, фурнітуру, підкладкові тканини, швейні голки і нитки, спиці і гачки різного розміру), і можна починати творити!

Зв’язати сумку потрібних розмірних параметрів зовсім нескладно. До того ж, навчальних майстер-класів в Інтернеті — безліч, так що з цією роботою впорається навіть новачок. Можна почати з невеликих косметичок, пов’язаних звичайними стовпчиками без накиду або платочної в’язкою, а потім вже переходити до створення більш об’ємних і складних моделей. Дуже оригінально і привабливо виглядають вироби, в дизайні яких поєднані дві техніки в’язання — і спицями та гачком.

В’язані сумки можуть бути як та підклад, так і без нього. Для зручності пришивання підкладкової тканини варто обзавестися невеликий швейною машиною, але на перших порах можна обійтися без неї — все-таки у вас не масове виробництво, а штучний товар ручної роботи.

Знайти перших клієнтів допоможе реклама в тому ж Інтернеті, в друкованих ЗМІ, на дошках оголошень. Обов’язково створіть власний сайт з фотографіями готових робіт, демонструйте свої рукотворні шедеври знайомим, друзям, колегам, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts