В’язання риболовних мушок

Бізнес на риболовних приладді має величезні перспективи, оскільки, за статистикою, число людей, для яких рибалка стає хобі, постійно зростає. Відмінним проектом для постійного домашнього заробітку може стати виготовлення спеціальних риболовецьких приманок — мушок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект підходить бізнесменам, що володіє посидючістю, так як це справа дуже копітка. «Мушка» носить таку назву саме тому, що в готовому вигляді вона нагадує комаху або його личинку. Цей ефект особливо помітний під час того, як приманка рухається за течією (мушки використовують саме в «швидкохідних» водоймах).

В Інтернеті можна знайти дуже багато інформації про те, як в’язати штучні мушки. В якості сировини використовуються вовняна пряжа, фольга, хутро, бісер, бусинки і т. д. Також знадобиться якісний клей, лакофарбові матеріали, волосіні, гачки, дріт і спеціальні інструменти (пінцети, ножиці, затискачі, лещата, штатив, узловязы, тримач для бобін з нитками та інші). Якщо на закупівлю інструментів бюджет поки не розрахований, можна скористатися підручними засобами.

Здійснювати продаж можна через той же Інтернет або через рибальські магазини. Варто витратитися на рекламу — ці вкладення неодмінно окупляться з плином часу, але тільки за умови виготовлення дійсно якісної і «працюючого» товару.

Одна хороша мушка коштує від 20 до 50 рублів. При цьому собівартість її в 2-4 рази нижче. При належній вправності на один виріб у вас піде не більше 15 хвилин. Звичайно, надзвичайною прибутку не очікується, але в’язання мушок — чудовий варіант для розвитку домашнього бізнесу.

Share your thoughts