В’язані іграшки Амігурумі

Рукодільний бізнес розвивається стрімкими темпами. Ідея перетворити улюблене хобі в заробіток все частіше приходить у голову не тільки жінкам, але і чоловікам. Зокрема, в’язанням іграшок в стилі Амігурумі займаються тепер дуже багато, незалежно від статі і віку. І потрібно відзначити, що це захоплююче заняття приносить непоганий дохід.

В’язати іграшки Амігурумі гачком може навчитися кожен охочий. Досить придбати простий комплект інструментів і матеріалів, а саме гачки різних розмірів, пряжу та фурнітуру (очі, носи, ґудзики, атласні стрічки для прикраси, дріт для каркаса, наповнювач, фарби для тонування тощо). Простори Інтернету просто переповнені безкоштовними майстер-класами, за якими дуже легко і просто зв’язати мініатюрного зайчика, собачку, ведмедика, ляльку і будь-яких інших іграшкових героїв.

Практика показала, що в’язання таких іграшок — справа не тільки вкрай цікаве, але й вигідне. Стартові вкладення складуть не більше 2000 рублів. Звичайно, пряжу доведеться періодично докуповувати, але ось основна частина інструментів залишиться з вами на довгі роки, тобто вони купуються раз. Залежно від якості виконаної роботи, кількості витрачених матеріалів і часу, а також від розмірів іграшки, продати рукотворний шедевр можна за ціною від 500 до 3000 рублів, а то і більше, тобто окупаються вкладення дуже оперативно.

Просувати свою продукцію найзручніше через Інтернет. Створіть власну групу в соцмережі або навіть декількох. Реєструйтеся на тематичних форумах, спілкуйтеся з іншими майстрами і майстринями, набирайтеся досвіду. Іграшки Амігурумі непогано купуються дитячими магазинами, тому цілком реально продавати свій товар з їх допомогою. Як кажуть, дорогу здолає той, хто йде! Так що в добрий шлях!

Поділіться своєю думкою