В’язальний цех

В’язані речі користуються величезним попитом. Багато умільці заробляють на їх виготовленні, не виходячи зі стін власного будинку. Але в ручному в’язанні є ряд недоліків у вигляді низької продуктивності праці і можливості помилитися, втративши кілька петель і зіпсувавши виріб. Всі ці недоліки нівелюються за допомогою автоматизованих в’язальних машин. У них і продуктивність висока, і майстерність на висоті. Тому відкриття в’язального цеху може стати дуже прибутковим проектом для розвитку власного бізнесу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку потрібно орендувати і впорядкувати приміщення. Обов’язково організуйте невеликий виставковий зал для демонстрації товару клієнтам. Приділіть особливу увагу дизайну цієї території. Встановіть примірочні кабінки та дзеркала, замовте друк каталогів продукції і надайте їх потенційним покупцям.

Для цеху потрібно придбати кілька в’язальних машин хорошої якості. Для початку буде достатньо 4-5 одиниць техніки. При підборі персоналу обов’язково враховуйте досвід кандидатів. Можливо, варто вдатися до послуг центру зайнятості або кадрового агентства.

Грамотна рекламна кампанія допоможе знайти клієнтів. На початковому етапі ви, швидше за все, будете займатися роздрібною торгівлею. Але як тільки з’явиться можливість розширити бізнес і закупити додаткові верстати в’язальні, можна націлюватися на оптовиків.

Рентабельність в’язального бізнесу оцінюється в 50%. Терміни окупності вкладень при правильно складеному бізнес-плані не перевищать 18 місяців.

Share your thoughts