Вулик, самостійно видає мед : іноземні бізнес-ідеї

Седар Андерсон з австралійського штату Новий Південний Уельс до створення вулика Honey Flow йшов з раннього дитинства. Саме в юному віці він вперше почав, разом з бабусею, збирати мед з домашньої пасіці. Однак дебют виявився не зовсім вдалим — жалкі комахи атакували дитини, выкуривавшего їх димом. Незважаючи на захисний костюм, хлопчик отримав безліч укусів, кілька десятків бджіл задавили…

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Саме тоді Седар задумався про удосконалення механізму збору меду. Через 10 років він разом з батьком створив вулик, з якого мед витікає самостійно.

Суть ноу-хау в тому, що у вулик спочатку закладається пластикова рама з основою для сот, які бджоли тут же «доробляють» воском. Потім вони закладають у них мед і запечатують. Пасічники ж, у свою чергу, це основу відкривають посередині, і підставляють ємність для збору меду. Вулик ж сам не розкривається. За готовністю меду винахідники пропоную стежити через спеціальний невеликий відкривається віконечко.

Стільники спустошуються зі швидкістю від півгодини до двох годин. Після цього вони закриваються, і комахи починають виробляти мед по новому колу.

Компанія, створена для виробництва Honey Flow, вже отримала 12 млн. доларів.

Share your thoughts