Вулик, самостійно видає мед : іноземні бізнес-ідеї

Седар Андерсон з австралійського штату Новий Південний Уельс до створення вулика Honey Flow йшов з раннього дитинства. Саме в юному віці він вперше почав, разом з бабусею, збирати мед з домашньої пасіці. Однак дебют виявився не зовсім вдалим — жалкі комахи атакували дитини, выкуривавшего їх димом. Незважаючи на захисний костюм, хлопчик отримав безліч укусів, кілька десятків бджіл задавили…

Саме тоді Седар задумався про удосконалення механізму збору меду. Через 10 років він разом з батьком створив вулик, з якого мед витікає самостійно.

Суть ноу-хау в тому, що у вулик спочатку закладається пластикова рама з основою для сот, які бджоли тут же «доробляють» воском. Потім вони закладають у них мед і запечатують. Пасічники ж, у свою чергу, це основу відкривають посередині, і підставляють ємність для збору меду. Вулик ж сам не розкривається. За готовністю меду винахідники пропоную стежити через спеціальний невеликий відкривається віконечко.

Стільники спустошуються зі швидкістю від півгодини до двох годин. Після цього вони закриваються, і комахи починають виробляти мед по новому колу.

Компанія, створена для виробництва Honey Flow, вже отримала 12 млн. доларів.

Поділіться своєю думкою