Вуличний атракціон «Ну, постривай!»

Напевно, кожна людина, відносить себе до трохи більш старшому поколінню, пам’ятає чудову дитячу гру, створену за мотивами мультфільму «Ну, постривай!». Сюжет невигадливої кишенькової іграшки під назвою «Електроніка ІМ-02» полягав у тому, що відомий мультиплікаційний вовк ловив яйця, знесені електронними курочками, пересуваючись то направо, то наліво. Сьогодні ж ця гра стала прототипом унікального вуличного атракціону, який може стати відмінною ідеєю не тільки для сезонного, але і для цілорічного бізнесу.

Придбати таку розважальну установку можна у різних компаній. Найменування комплекту різноманітні («Яйцелов», «Вовк ловить яйця» тощо), але суть одна. У ролі «вовка» виступає користувач атракціону. Він стає в центр арочної конструкції, з двох сторін від якої встановлені жолоба. Під ці жолоби необхідно встигати підставляти кошик, щоб котяться по них «яйця» (м’ячики) не падали на землю. Процес гри повністю автоматизований, яйця в жолоби подаються за допомогою спеціального механізму, і швидкість їх подачі поступово збільшується.

За певну кількість спійманих яєць пропонуються призи. Чим вище обраний рівень складності гри, тим дорожче буде подарунок. Ось такий нехитрий спосіб заснувати власний бізнес без істотних зусиль!

Вартість ігровий встановлення починається від 100 000 рублів. Розвага гарантовано окупає себе за 1 теплий сезон. Примітно, що комплект має компактні розмірні параметри, і його цілком можна монтувати не тільки на вулиці, але і всередині приміщень.

Поділіться своєю думкою