Встановлюємо кабіни для фото

Фотокабины поступово набирають популярність. Якщо раніше такі «шедеври» технологічного прогресу можна було бачити тільки в західних фільмах, то сьогодні їх вже нескладно зустріти у великих міських торгових центрах. На установці таких автоматичних фотографів можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Краще спочатку задатися метою відкрити мережу кабін для фото. Щоб старт був успішним, а прибуток відчутною, знадобиться хоча б 4 таких апарату. Працюють фотокабины дуже просто: у них можна зробити фото на паспорт або отримати кумедний фотоколаж в режимі «розсміши себе».

Один пристрій оцінюється в середньому в 1500 доларів. Собівартість фото — 0,5 долара, а роздрібна ціна готової продукції встановилася на рівні 1,5 долара. Таким чином, всього за 1 хвилину роботи можна отримати 1 долар прибутку.

Встановлювати фотокабины стоїть в місцях з великою прохідністю. Прекрасно підійде територія великих торгово-розважальних комплексів. Там досить компактний, тому орендна плата не буде занадто високою.

Для реалізації даної бізнес-ідеї знадобиться близько 7000$. Середньомісячна прибуток від 4 пристроїв складе не менше 1800$ за умови їх вдалого розташування і обслуговування не менше 10 клієнтів у добу (на кожну кабіну). Тобто проект окупиться вже через півроку.

Share your thoughts