Встановлення вітряних електростанцій

Потреба в альтернативних джерелах енергії зростає прямопропорційно зростанню цін на газ і електрику. Сьогодні набирає обертів бізнес по установці індивідуальних вітряних електростанцій. Надаючи таку послугу, можна отримати стабільно високий дохід.

Для дачного домоволодіння чудово підійде вітрогенератор, потужність якого не перевищує 0,5 кВт. Такого агрегату вистачить, щоб живити три лампочки, ноутбук, невеликий холодильник і навіть телевізор. Сучасні «вітряки» випускаються в комплекті з акумуляторами, в яких накопичується деяка енергія на випадок штилю. При стандартному енергоспоживанні акумулятори здатні забезпечити енергій на дві доби.

Сьогодні вітрогенератори можуть обслуговувати не тільки дачні ділянки, але і невеликі виробництва. Правда, потужність обладнання у цьому випадку зросте до 5 кВт, і стоять промислові «вітряки» не менше 100 000 рублів.

Встановлювати вітряні електростанції нескладно, вартість послуг становить не менше 10% від ціни обладнання. Тобто навіть з монтажу самого простого дачного вітряка ви отримаєте не менше 3000 рублів. Грамотна рекламна кампанія забезпечить постійний потік клієнтів. Конкуренція в цьому бізнесі поки знаходиться на мінімальному рівні, тому в успіху при правильному підході можна не сумніватися.

Share your thoughts