Встановлення вітрогенераторів

Високі ціни на електроенергію у нашій країні змушують людей вигадувати все нові способи її економії. Одним з таких способів є вітрогенератори, на встановлення яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Робити гроші буквально з повітря реально. Ризиків у бізнес-ідеї з монтажу вітряних електростанцій практично немає, як і конкуренції. Зате попит є завжди. Плюс, наша держава вкрай позитивно ставиться до інновацій подібного роду, тому підприємець цілком може розраховувати на підтримку компетентних органів. Головне — грамотно скласти план проекту.

Вітрогенератор — унікальний пристрій, здатний виробляти електрику за допомогою повітряних потоків. Сконструювати подібний агрегат цілком можна своїми руками. Благо, в Інтернеті є безліч інструкцій на цю тему. Основне завдання бізнесмена — вибір правильного місця установки обладнання. Вітряна турбіна здатна повноцінно функціонувати при швидкості вітру менше 4 м/с. Тому для монтажу потрібно відкрита, добре продувається майданчик.

Якщо ви купуєте готову електростанцію, що працює від вітру, потужність якої близько 100 кВт/год, це обійдеться вам приблизно в 3 000 000 рублів. Якщо швидкість вітру постійна, то в рік обладнання зробить електрики приблизно на 1 300 000 рублів (при вартості 1 кВт до 4 р.). Врахуйте: чим більша швидкість вітру, тим більш продуктивно працює генератор. Практика показує, що річна виручка цілком може досягти і 3 млн рублів. З них приблизно 700 тисяч піде на обслуговування, зарплату робітників, ремонтні роботи і т. д.

Рентабельність бізнесу не можна назвати високою — близько 12% у рік. Окупляться вкладення не раніше, ніж через 5 років. Але врахуйте, що електроенергія постійно дорожчає, а разом з цим знижується і час повернення вкладених коштів.

Share your thoughts