Встановлення тахографів

Кілька років тому на території нашої країни вийшов закон про обладнанні певних категорій транспортних засобів спеціальними приладами обліку — тахографами. Таких категорій досить багато, тобто цільова аудиторія бізнесмена дуже обширна. Саме тому встановлення тахографів може стати дуже прибутковим бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основні клієнти підприємця — це великі транспортні компанії. Потрібно розуміти, що для надання подібної послуги потрібно спеціалізована ліцензія. Отримати її непросто — необхідно розбиратися у всіх тонкощах установки устаткування і довести компетентним органам свою спроможність у цьому питанні. Звичайно, поодинці справитися з проектом неможливо — в штаті вашої компанії спочатку повинні бути співробітники, у яких є не тільки профільну освіту, але і підтвердження про проходження спеціальних курсів обсягом не менше 500 годин.

Коли всі бюрократичні питання вирішені, вашу компанію повинні включити в особливий перелік майстерень, мають право встановлювати і обслуговувати тахографи. Після цього можна працювати.

Територія підприємства, монтирующего тахографи, повинна бути достатньо великою. Необхідно обладнати гаражі, упорядкувати до них зручні під’їзні шляхи для великих транспортних засобів. Крім автомайстрів, в штаті компанії обов’язково повинен бути грамотний програміст, що займається пуском встановленого обладнання.

Слід знати, що далеко не кожен тахограф дозволено монтувати на транспорт у Росії, тому уважно вивчіть перелік моделей, внесених до спеціального реєстру.

Для просування послуги доцільно використовувати Інтернет. Обов’язково створіть власний сайт. На його розкрутку може знадобитися близько 100 000 рублів, але окупаються вкладення досить швидко. Встановлення тахографів коштує недешево — близько 50 000 рублів. При цьому сам апарат оцінюється в 30 000 рублів. З урахуванням усіх витрат, чистий прибуток підприємця-початківця з одного замовлення складе 10-15 тисяч рублів. Перспективи цього напряму бізнесу дуже серйозні, і при бажанні можна стати лідером цього поки низкоконкурентного ринку.

Share your thoughts