Встановлення платіжних терміналів

З розвитком сучасних технологій з’являється безліч нових способів оплати будь-яких товарів і послуг. Але при цьому звичні всім платіжні термінали не втрачають своєї актуальності, і на їх установці цілком можна побудувати прибутковий бізнес без істотних матеріальних витрат. Звичайно, приголомшливих доходів чекати не варто, але свої стабільні 20-25 тисяч рублів в місяць ви будете отримувати обов’язково, не докладаючи при цьому ніяких зусиль.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту необхідно зареєструвати ІП і отримати ліцензію, що дає дозвіл на обслуговування платіжного обладнання.

Одна із складових успіху — правильний вибір місця установки терміналу. Агрегати повинні стояти в місцях, де спостерігається стабільно велике скупчення людей. Зверніть першочергову увагу на великі гіпермаркети, торгові та розважальні центри, вокзали, аеропорти, метро, ринки. До речі, конкуренція тут досить висока, тому не менш вигідним може стати розміщення терміналів в невеликих магазинчиках спальних районів.

Платіжну систему, з якою ви будете працювати, слід вибирати ретельно. Спробуйте знайти компанію, яка надає максимально широкий спектр послуг: оплату, телефону, телебачення, Інтернету, комуналки, банківських платежів і т. д.

Працює бізнес дуже просто: з кожного платежу, що проходить через термінал, стягується певна (невелика) комісія, яка надходить на рахунок власника устаткування. Вести контроль за роботою своєї мережі можна віддалено, що дуже зручно для бізнесмена.

Щоб придбати один термінал, доведеться витратити близько 80 000 рублів. Терміни окупності витрат безпосередньо залежать від місця розташування агрегату і наявності конкурентів. В середньому, одна одиниця обладнання окупає себе вже через 4 місяці.

Share your thoughts