Встановлення блискавкозахисту

Усім відомо, якої шкоди може отримати будинок під час грози, починаючи від виходу з ладу електроніки і побутової техніки, закінчуючи пожежею. Все це відбувається при недотриманні правил безпеки. Вберегтися від подібних неприємностей можна за допомогою спеціальної блискавкозахисту, на установці якій реально побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія бізнесмена, який вирішив спробувати себе в цій сфері, дуже велика, так як обсяги будівництва з кожним роком тільки зростає. По ідеї, кожному об’єкту нерухомості, як приватного, так і державного, необхідна захист від грози.

Громовідводи влаштовані досить просто, і навчитися майстерності їх монтажу може будь-який бажаючий. Багато інформації на цю тему є в Інтернеті, але щоб стати повноцінним майстром, необхідно пройти спеціальні курси та отримати сертифікат. Навчання й буде основною статтею витрат підприємця-початківця.

Потрібно відзначити, що конкуренція в цій сфері досить висока, як і рентабельність. Але якщо ви зможете стати висококласним фахівцем, то обійти конкурентів буде нескладно. Зробіть грамотну рекламну кампанію, створіть власний сайт, попросіть перших задоволених клієнтів залишити відгуки, і все обов’язково вийде.

Розміри прибутку залежать від розцінок в регіоні. У середньому, вартість монтажу зовнішнього блискавкозахисту для приватного будинку площею 100 кв. м. встановилася на рівні 45-50 тисяч рублів, аналогічні внутрішні роботи обійдуться клієнтам у 8-9 тисяч.

Share your thoughts