Встановлення безпровідних систем «розумний дім»: бізнес-ідеї у сфері сервісу, для чоловіків, інноваційні ідеї

«Мій будинок — моя фортеця» — напевно, кожному знайома ця розхожа фраза. Більш того, більшість з нас підтримує її, адже так хочеться, щоб житло було безпечним.

Але при цьому жити в умовах такої фортеці насправді мало кому захочеться. Рідкісний унікум погодитися проводити дні і ночі за товстими кам’яними стінами в сирих кімнатах, геть позбавлених світла. Ну, врешті-решт, сьогодні ж непотрібно витримувати облогу.

Більшість людей, крім безпеки, бажають бачити своє житло ще й комфортним. Адже так здорово, прийшовши з роботи зрозуміти, що тебе вже чекає гаряча ванна, або їдучи у відрядження знати, що в будинку ніхто не залізе.

Тим, хто хоче забезпечити собі і комфорт і безпеку, приходять на допомогу системи «розумний будинок»

Так-так, ті самі, що дозволяють вимкнути світло в передпокої, не встаючи з ліжка, чи дбайливо будять вранці під легку музику.

На перший погляд може здатися, що коштують ці системи трохи дешевше, ніж будівництво кам’яного мосту, а тому розвивати бізнес за встановлення такого обладнання недоцільно — занадто мала цільова аудиторія. Але насправді, технології не тільки зробили крок далі, ніж ми звикли думати, але і неабияк подешевшали.

Наприклад, установка бездротової системи «розумний будинок» обійдеться всього в 300 тис. рублів і не потребує додаткового ремонту в квартирі. Якщо у вашому місті є досить багато людей, готових заплатити таку суму за власний комфорт і безпеку, то чому б не відкрити бізнес по установці бездротових систем «розумний будинок»?

Варто обмовитися, що таке заняття підійде далеко не всім. Адже це не продаж насіння, тут потрібні певні навички і кваліфікація. Перш ніж реєструвати ІП або ТОВ та братися за справу, необхідно досконально вивчити існуючі на ринку системи, розібратися з їх монтажем. Останнє варто зробити навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся знайти фахівців зі сторони.

Вся справа в тому, що гідних монтажників на ринку не так вже й багато, а кращі фахівці вже зайняті в інших проектах. Тому займатися навчанням своїх співробітників, ймовірно, доведеться вам особисто.

Другий нюанс — підбір обладнання. На ринку сьогодні існує безліч виробників — Zipato, Fibaro, Danfoss, Aeotec. Більше того, вся їх продукція доступна в Росії і замовити її не так вже складно. Але, як і в більшості випадків, деякі рішення однієї і тієї ж фірми вдаються гірше, ніж інші.

Ваше завдання як професіонала — знати всі нюанси і при необхідності комбінувати обладнання різних виробників.

При тому, що бізнес по установці бездротових систем «розумний будинок» — не з простих, він досить цікавий і перспективний. Вся справа в тому, що відповідний ринок в Росії поки тільки формується, а значить у вас є прекрасна можливість «урвати» шматок пирога, не зіткнувшись при цьому з натовпами конкурентів.

Поділіться своєю думкою