VR-гарнітура для передачі виразу обличчя : иностварые ідеї, інноваційні бізнес-ідеї

Нову еру в розвитку віртуальних технологій відкрила компанія Veeso. Її співробітники розробили унікальну гарнітуру, яка здатна зчитувати емоції з особи і передавати їх віртуальним персонажам. Унікальний пристрій являє собою досить великі прозорі окуляри. В них вбудована пара ІЧ-камер, кожна з яких відповідає за певні зони обличчя: перша камера відстежує вираз очей і положення брів, а друга стежить за губами і ротом. Окуляри цікаві тим, що в режимі реального часу проектують будь-який вираз обличчя користувача віртуального персонажа. Якщо поведінку і емоції користувача змінюються, характер комп’ютерного героя також змінюється слідом за ними.

Для сполучення між VR-гарнітурою і будь-яким комп’ютерним пристроєм використовується бездротова технологія Bluetooth. Не доводиться сумніватися, що такий винахід сподобається любителям якісних комп’ютерних ігор і віртуального спілкування. Адже за допомогою таких окулярів можна практично створити свій віртуальний аватар.

Досі VR-шолом знаходиться на стадії розробки. Щоб реалізувати задумане компанією Veeso, необхідний значний бюджет. На даний момент збір коштів для втілення ідеї в життя активно ведеться за допомогою відомої краудфандингової майданчики Kickstarter. Проектом вже зацікавилися 14 великих спонсорів.

Поділіться своєю думкою