Волани для екшн-камер

Дорогі квадрокоптеры дозволяють зробити приголомшливі знімки з висоти пташиного польоту, але таке придбання по кишені далеко не кожному. Тепер, щоб насолоджуватися пишністю висотних зйомок, не обов’язково використовувати дрони — достатньо придбати спеціалізований пристрій під назвою AER.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні прилад нагадує звичайний воланчик для бадмінтону, тільки розміри його трохи більше. Такі волани поставляються в розбірному вигляді. В комплекті всього три деталі, які легко скріплюються між собою. Всередину пристрою поміщається камера, а потім AER з силою підкидається в повітряний простір. Конструкція волана така, що політ відбувається по красивій траєкторії досить довго, і відеозйомка виходить дуже якісною.

AER виконаний з міцного матеріалу, тому екшн-камера відмінно захищена. При падінні ризик пошкоджень відсутня. Так і при попаданні у воду прилад показує себе чудово — він твердо тримається на плаву. У розібраному вигляді воланчик AER дуже компактний. Його можна переносити в невеликій спортивній сумці.

Ідея вперше була представлена на краудфандингової майданчику Кікстартер, і проект дуже швидко набрав необхідні для запуску виробництва приладу 70 000 доларів. Сьогодні пристрою активно продаються в Америці за демократичною вартості, але їх винахідники планують у найближчому майбутньому вийти за межі США.

Share your thoughts