Водяний вендінг

Купувати снеки та напої з автомата дуже зручно, так як людині не потрібно стояти в черзі і витрачати свій час. Крім того, вони ще не встигли набриднути людям. Так що, як досить прибуткового варіанта бізнесу можна розглянути продаж води для пиття через автомат.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Покупка самого пристрою обійдеться вам в 100 000 грн. Сума досить значна, однак окупається дане вкладення досить швидко — приблизно за 8 місяців. Справа в тому, що фільтри, що встановлюються в будинках, не можуть забезпечити 100% очищення водопровідної води. Бутильована ж коштує порівняно дорого.

У той же час, вода з автомата коштує приблизно 4-5 рублів за літр. У день люди купують в середньому 400 літрів (1 автомат) таким чином, виручка становить 1500-2000 р.

Дані пристрої займають занадто багато місця, так що вам не доведеться турбуватися з приводу орендної плати. Монтаж автомата варто проводити в людному місці з щоденної високою прохідністю. Поруч з місцем установки повинна бути точка підключення електрики і водопостачання.

Плюс цього бізнесу в тому, що автомат, на відміну від найманого працівника, може працювати в цілодобовому режимі. При цьому вам не доведеться платити йому зарплату.

Share your thoughts