Водяний вендінг

Купувати снеки та напої з автомата дуже зручно, так як людині не потрібно стояти в черзі і витрачати свій час. Крім того, вони ще не встигли набриднути людям. Так що, як досить прибуткового варіанта бізнесу можна розглянути продаж води для пиття через автомат.

Покупка самого пристрою обійдеться вам в 100 000 грн. Сума досить значна, однак окупається дане вкладення досить швидко — приблизно за 8 місяців. Справа в тому, що фільтри, що встановлюються в будинках, не можуть забезпечити 100% очищення водопровідної води. Бутильована ж коштує порівняно дорого.

У той же час, вода з автомата коштує приблизно 4-5 рублів за літр. У день люди купують в середньому 400 літрів (1 автомат) таким чином, виручка становить 1500-2000 р.

Дані пристрої займають занадто багато місця, так що вам не доведеться турбуватися з приводу орендної плати. Монтаж автомата варто проводити в людному місці з щоденної високою прохідністю. Поруч з місцем установки повинна бути точка підключення електрики і водопостачання.

Плюс цього бізнесу в тому, що автомат, на відміну від найманого працівника, може працювати в цілодобовому режимі. При цьому вам не доведеться платити йому зарплату.

Поділіться своєю думкою