Власний бізнес-центр

Бізнесмену-початківцю для швидкого розвитку важливо підібрати проект з високою рентабельністю. Одним з таких є відкриття власного бізнес-центру. Але треба розуміти, що вкладення в такий бізнес будуть чималими.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку проаналізуйте ринок і виявити рівень конкуренції. Недосвідченим підприємцям буває складно самостійно впоратися з таким завданням. Тому, можливо, варто вдатися до допомоги фахівців. Цей варіант найбільш доцільний, так як мають вагомі витрати, і потрібно бути впевненим в тому, що вони будуть не дарма.

Будівництво будівлі для БЦ займе, у середньому, близько 2-х років. Оптимально зайнятися будівництвом бізнес-центру, що відноситься до класу А. доведеться Витратити близько 2000 доларів за кв. м. об’єкта, але продати таку площу можна вже в 2 рази дорожче.

Щоб якомога швидше роздобути клієнтів й окупити витрати, треба заздалегідь продумати інфраструктуру БЦ. Обов’язково наявність зручної автостоянки. Бажано забезпечити охорону території. У бізнес-центрі повинні бути обладнані конференц-зали. Відмінно, якщо на території об’єкта буде невеликий ресторан або кафе — клієнти обов’язково оцінять такий сервіс.

При організації БЦ доведеться залучити чимале число вузькопрофільних фахівців і витратити не менше 10 000 000 доларів (на будівництво і благоустрій великої площі в 50 000 кв. м.). Але і окупність для такої великої суми досить оперативна — при правильному підході всі вкладення повернутися вже через 5 років. Статистика показує, що бізнес-центри здатні приносити своїм власникам до 3-х мільйонів доларів в рік. Тому проект дуже вигідний, але щоб його реалізувати, потрібно вкласти не тільки багато грошей, але і сил.

Share your thoughts