Власна радіостанція

Незважаючи на популярність радіо, сьогодні відкрити особисту радіостанцію вирішуються дуже небагато. Між тим, такий проект при правильному підході може стати стабільним джерелом високого доходу.

Коли бізнес-план складений, і специфіка вашої радіостанції чітко визначена, можна приступати до пошуку вільної хвилі. У великих мегаполісах це буває проблематично, але якщо постаратися, пошуки неодмінно увінчаються успіхом. Зрештою, все вирішується за допомогою фінансів.

Коли радіохвиля отримана, необхідно ліцензувати своє підприємство, а потім придбати потрібне обладнання. Постачальників знайти нескладно. У них же можна отримати консультацію по роботі з тим чи іншим агрегатом. Вартість повного комплекту залежить від технічних характеристик і становить від 500 до 25 000 доларів. Також потрібно змонтувати спеціальні вишки, ціновий діапазон яких коливається, в залежності від передбачуваної дальності мовлення. Одна вишка може обійтися в суму від 500 до 10 тисяч доларів.

Звичайно, без приміщення для радіомовлення — ніяк. Крім кімнати для розміщення обладнання та виходу в ефір, буде потрібно невеликий офіс для персоналу: бухгалтерії, секретаря, менеджерів та інших співробітників. Не обійтися у цій справі без пари талановитих діджеїв і фахівців-звуковиков.

Основний заробіток власників радіостанцій — це реклама. Але для залучення великих рекламодавців потрібно дуже постаратися і популяризувати «хвилю». Тому важливо правильно вибирати формат і цільову аудиторію. Якщо підприємець-початківець має високий творчий потенціал і володіє правильною бізнес-хватку, то все обов’язково вийде!

Поділіться своєю думкою