Власна АЗС

Автозаправна станція — джерело значного доходу в будь-який час року. Тому мати власну заправку — це дуже вигідно при дотриманні певних умов і правильно побудованому бізнес-плані.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Після оформлення ІП необхідно підшукати ділянку під будівництво АЗС. Запорука успіху — постійний автомобільний потік, тому вибирайте неохоплені конкурентами земельні ділянки біля федеральних трас. Територію можна взяти в оренду на довготривалий термін з подальшим викупом.

Заправка вимагає наявності класичного комплекту обладнання. Потрібно придбати резервуари для палива, колонки, протипожежні стенди, системи управління і відеоспостереження, касу, полиці і стелажі, витринную і барної стійки. Щоб залучити більшу кількість клієнтів, варто подумати про відкриття поруч шиномонтажу та автосервісу, а всередині АЗС облаштувати невеликий магазинчик з продуктами і автомобільними товарами.

Гарантія успіху даного роду бізнесу — якісне паливо. Якщо ваш бензин буде справді гарним, то слава про заправної станції дуже швидко поширитися допомогою «сарафанного радіо». Пам’ятайте, що погана слава розноситься не менш активно, тому з особливою увагою поставтеся до пошуку постачальника вашого основного товару.

Сума стартового капіталу буде досить значною — близько 10 мільйонів рублів. Практика показує, що при правильній реалізації проекту всі вкладення окупаються через 2-3 роки.

Share your thoughts