Візовий центр

Подорожі за кордон для нашої країни вже давно не вважаються чимось надприродним. Все більше людей мріє виїжджати в інші країни. А для здійснення цієї мети дуже часто потрібен спеціальний документ — віза. Оформити візу на виїзд за кордон самостійно дуже складно, тому багато громадян нашої країни воліють звертатися за послугами до професіоналів в цій сфері. Відкриття власного візового центру несе величезні перспективи для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект підходить не тільки для великих міст, але і для невеликих регіональних центрів. В останніх бізнес-ідея навіть більш актуальна, так як не доведеться конкурувати з посольствами, через які також можна оформити всі необхідні документи. У перифериях посольств, звичайно, немає, але от звернення до них, найчастіше, потрібно, і цю послугу може також пропонувати візовий центр.

Суть проекту проста: клієнт звертається до вас і висловлює бажання отримати візу для виїзду у ту чи іншу країну. Все інше співробітники вашої компанії беруть на себе. Тобто людина, оплатив послуги, позбавляється від будь-яких проблем. Йому потрібно буде лише в призначений день прийти в офіс і забрати довгоочікуваний документ. По суті, візовий центр займається посередництвом, позбавляючи клієнтів від бюрократії.

Вкладення будуть різними в кожному конкретному випадку. У деяких некомпетентних джерелах можна знайти інформацію, що для відкриття візового центру досить 60 000 рублів. Насправді, це не так. Якщо ви хочете заснувати хорошу компанію з пристойним іміджем і репутацією, не варто розраховувати на витрата менше 400 000 рублів. При цьому окупити вкладення реально за кілька місяців. Головне — ефективний маркетинг і позитивні відгуки перших клієнтів.

Share your thoughts