Вітряна турбіна для даху

Питання економії електроенергії сьогодні стоїть дуже гостро. Це пов’язано не тільки з високими цінами на ресурс, але і з поганою екологічною ситуацією. Американська компанія під назвою Fidder пропонує своєї цільової аудиторії не тільки заощадити до 50% особового бюджету, але й посприяти підтримці чистої екології.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Проект полягає в наступному: співробітники Fidder випускають особливі вітряні турбіни. За назвою зрозуміло, що вони функціонують за рахунок сили вітру. Досить встановити такий прилад на дах будинку, і енергія повітряних потоків буде перетворюватися і акумулюватися.

Турбіною можна керувати віддалено, встановивши спеціально розроблене мобільний додаток на смартфон. Пристрій не тільки збирає енергію, але й може надати багато корисної інформації. Турбіна збирає статистику «енергетичних звичок» мешканців будинку і дає рекомендації щодо більш раціонального витрачання ресурсу.

Вітряні турбіни вже пройшли всі необхідні дослідження, їх працездатність і користь доведені практикою. До теперішнього часу випущено лише невелика партія приладів, але незабаром планується налагодити масштабне виробництво.

Share your thoughts