Віртуальний наречений

Звичайно, будь-яка дівчина і жінка обожнює знаки уваги з боку сильної статі. А ще більше представниці прекрасної половини людства люблять хвалитися успіхами в особистому житті перед своїми подругами, колегами або колишніми бойфрендами. А що, якщо похвалитися нічим, але дуже хочеться? На цей випадок завбачливі американські бізнесмени пропонують звернутися до сервісу Text Boyfriend.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новомодний сервіс, основна цільова аудиторія — це самотні, але активні жінки, пропонують покупцям скористатися послугою під назвою «Віртуальний наречений». Помірна плата в 6 доларів в місяць гарантує користувачам сервісу любов, компліменти, теплі слова, увагу стабільно тричі на тиждень. І зовсім неважливо, що все це жінка отримує віртуально, тобто у формі текстового повідомлення. Головне ж, що отримує!

Дійсно, клієнткам компанії, кількість яких, до речі, росте щодня в геометричній прогресії, приходять на смартфон красиві послання досить інтимного, але при цьому пристойного характеру. Такі повідомлення не соромно і подружкам показати!

Компанія, що займається бізнесом такого роду, гарантує клієнтам повну конфіденційність. Сьогодні сервіс успішно функціонує тільки в Америці і Канаді. Можливо, настав час порадувати та одиноких російських жінок?

Share your thoughts