Віртуальні інструменти для сенсорних екранів: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Нові розробки у галузі сенсорних технологій продемонструвала компанія Qeexo і запропонувала використовувати нові віртуальні інструменти для сенсорних екранів. Тепер тільки за допомогою простих жестів користувач зможе в одну мить вивести на монітор свого гаджета, приміром, лінійку, перо для писання та малювання, фотокамеру, ластик та інше. Система ToochTools здатна розпізнавати бажання користувача через положення пальців його руки в той чи інший момент.

Компанія-розробник планує оснастити такою системою не тільки смартфони і планшети, але і дисплеї будь-яких інших подібних технологічних пристроїв, таких як автонавігатори або інтерактивні дошки. Така розробка з успіхом може застосовуватися для створення забавних цифрових оголошень.

У Qeexo впевнені, що за даної сенсорною технологією — майбутнє. Варто відзначити, що розробку зовсім не обов’язково інтегрувати в той чи інший гаджет ще на етапі виробництва. Програму можна впровадити в будь-який пристрій за допомогою встановлення відповідного мобільного додатку.

Поділіться своєю думкою