Віртуальна платформа для обміну подарунковими картками

Подарункові карти і різні сертифікати на покупки в тому чи іншому магазині дуже популярні сьогодні. Наявність таких сильно полегшує людям життя. Дійсно, можна не замислюватися про презент до свята. Сертифікат дає можливість обдаровуваному самостійно вибрати те, що йому більше до душі, та й виглядає він в якості подарунка набагато благородніше, ніж горезвісний конверт з купюрами.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Західні новатори, спостерігаючи за тенденцією зростання популярності подарункових карт, вирішили, що не можна упускати таку можливість для створення прибуткового бізнесу. На території європейських країн, з недавнього часу активно працює віртуальний сервіс по обміну подарунковими картками, який за лічені місяці набрав величезну затребуваність.

Платформа під назвою Kiind являє собою специфічну соціальну мережу. Зареєструвавшись на ресурсі, будь-який бажаючий має можливість віртуально піднести в подарунок своїй близькій людині сертифікат на покупку в будь-якому магазині. Головне, щоб цей чоловік також був зареєстрований на платформі. В базі сайту Kiind знаходяться вже сотні найпопулярніших торгових мереж, залучених до співпраці. Віртуальні подарункові карти дають можливість здійснювати онлайн покупки, тобто немає необхідності ходити по магазинах — все можна придбати в один клік комп’ютерної миші.

Але це далеко не весь функціонал платформи. Якщо користувачеві не сподобався той чи інший сертифікат, він може відмовитися від нього, передарувати комусь віддати на благодійність або обміняти на аналогічну в грошовому еквіваленті карту іншого магазину. Важливо, що такі карти, на відміну від паперових аналогів, не губляться, і у них не закінчується термін придатності. Вся інформація закріплена у особистому кабінеті власника презенту. Дарувальники ж, у свою чергу, мають можливість спостерігати за своїм подарунком. Якщо обдаровуваний протягом певного часу не натиснув кнопку «прийняти подарунок», не побачивши його або просто проігнорувавши, то сертифікат повертається його набувачеві. Тобто гроші, в будь-якому випадку, не будуть витрачені даремно.

Платформа Kiind — це зручний і функціональний сервіс, який допомагає економити час і гроші. Можна не сумніватися, що аналогічний ресурс при правильній рекламі буде користуватися успіхом у російських інтернет-користувачів.

Share your thoughts