Віртуальна клавіатура

На ринку вже досить тривалий час існують нестандартні типи клавіатур для комп’ютерів, планшетів і смартфонів. Ще недавно сенсацію викликала так звана гнучка клавіатура, яку можна в буквальному сенсі скрутити в трубочку і покласти в кишеню. Але вже зараз це гаджет затьмарила ще одна високотехнологічна новинка.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Virtual Keyboard — це справжня віртуальна клавіатура, яка на ділі являє собою всього лише проекцію символів. У потрібний момент можна активувати кнопку на корпусі спеціального проектора, і знайомі всім букви і цифри з’являться на будь підходящої гладкої поверхні. Чарівна «клава» може, наприклад, раптово виникнути на простому столику в кафе або за студентською партою.

Дивно, але віртуальні клавіші дійсно підпорядковуються пальцях. Цьому сприяють особливі технології, вбудовані в проектор-брелок. Тобто, по суті, Virtual Keyboard перетворює в зручну клавіатуру практично будь-яку площину. На жаль, в Росії про це винахід поки ще мало хто знає. Причина криється, головним чином, у відсутності реклами. Але можна не сумніватися, що гаджет буде користуватися популярністю, тому починаючим бізнесменам неодмінно варто подумати про налагодження поставок з-за кордону.

Share your thoughts