VIP-авіація як бізнес

Напевно багато людей, які цікавляться бізнесом, хоча б раз чули ім’я Людмили Браташ. Багато років тому ця жінка практично поодинці створила новий для Росії бізнес. Суть його полягала в організації елітних авіаперевезень для заможних клієнтів.

Щоб не вкладати власні гроші в покупку, Людмила просто орендувала чужі повітряно-транспортні засоби. І справа пішла, та ще як!

З’ясувалося, що в країні живе досить багато багатих людей, готових платити великі суми грошей за сервіс. За сьогоднішніми мірками, вартість перевезень становила до 30 000$. Тобто за 1 рейс компанія піднімала величезні гроші.

Однак варто врахувати і складнощі, з якими зіткнулася бізнесвуман. До таких належить і існуючий тоді дефіцит палива, і складнощі, пов’язані з підбором максимально кваліфікованого персоналу, і необхідність вникати в організаційні питання, і купа інших проблем. Тим не менш, бізнес процвітав.

Суть в тому, що можна відкрити практично будь-який бізнес, за рівнем сервісу, орієнтований на вершки суспільства. І він обов’язково буде набагато більш прибутковим, ніж той, що орієнтований на середньостатистичного обивателя з невеликими доходами.

Поділіться своєю думкою