VILAON – автоматичні юридичні послуги

Проект VILAON (ВИЛАОН) — (від англ. Virtual layer online — віртуальний юрист онлайн).

Читайте также: Новости России Украины и мира.

VILAON — це автономна автоматизована система для надання юридичних послуг на базі мобільних і стаціонарних платформ в мережі інтернет.

Автономна автоматизована система (АС) — це т. зв. програма, яка забезпечує збір вихідних даних, їх обробку, аналіз і автоматичне конструювання готового результату за певним набором алгоритмів по заданій тематиці без участі людини.

Таким чином, ААС формалізує і автоматизує працю юриста, де це можливо без втрати якості, і реалізовує його кінцевий результат.

Основною метою є захоплення вільної (новоутвореної і набуває актуальність) частини ринку у сфері надання юридичних послуг, а також її перерозподіл з використанням новітніх технологій, у тому числі автоматизованих систем на базі мобільних і стаціонарних платформ в мережі інтернет.

Основне завдання — створення, запуск і просування технологічних (автоматизована система, юридична біржа, юридичні боти і т. д.), а також розвиток вже наявних (колегії адвокатів, юридичні консультації) продуктів на ринку для заняття лідируючих позицій у сфері надання юридичних послуг.

Переваги бізнесу — «потреби» ринку, широка доступність, простота використання і сприйняття, а також зниження тимчасових, фінансових, географічних бар’єрів у пошуку та придбанні юридичних послуг.

Share your thoughts