вікторина «Мозгобойня»

Цей оригінальний стартап зародився на теренах Білорусії, а сьогодні він переможно крокує по іншим країнам світу.

Молоді підприємці вирішили заробити на бажанні людей перевірити власні інтелектуальні здібності і надали їм унікальну можливість відпочити і отримати величезне задоволення від розгадування усіляких головоломок і загадок в галасливій компанії знайомих і незнайомих гравців.

Бізнес працює дуже просто. Організатори конкурсу запрошують у визначений час та місце необмежену кількість учасників, які хочуть випробувати свої сили і поспілкуватися з новими цікавими людьми, одночасно відповідаючи на прості і складні питання.

Вартість відвідування такої інтелектуальної вечірки становить близько 300 рублів. Сума символічна, але якщо врахувати, що подібні заходи відвідують не менше 100 чоловік, а найчастіше і більше, то прибуток для організаторів чимала. Звичайно частина доходу йде на оплату обслуговуючого персоналу, фотографу і т. д. Але левова частка фінансів залишається в кишені у бізнесмена.

Плата за оренду приміщення відсутнє. Навпаки, власники великих барів і ресторанів готові доплачувати, щоб «Мозгобойня» пройшла саме на території їхнього закладу, адже учасники завжди не проти перекусити в процесі спільної мозкової діяльності.

На рекламу теж витрачатися не потрібно: «сарафанне радіо» все зробить за вас.

Щоб розпочати бізнес, досить купити франшизу «Мозгобойни». Можна проводити одноразові зборів, а можна влаштовувати цілі турніри. Вкладення окупляться протягом перших 2-4 місяців, а потім щомісячна прибуток досягає 200-300 000 рублів, в залежності від величини населеного пункту.

В Росії ще величезна кількість міст, які не охоплені цією захопливою грою, тому сміливо можна стверджувати, що реалізація бізнес-ідеї буде успішною.

Поділіться своєю думкою