Вігвами для дітей: бізнес-ідеї домашній бізнес, для чоловіків, минимлаьные влоежния, для початківців

Майже кожна дитина в дитинстві будує собі будиночки або курені та інші затишні притулку. Як правило, для будівництва використовуються підручні матеріали — стільці, простирадла, фіранки. Найчастіше це доставляє батькам чимало клопоту. Тому попит на спеціальні дитячі намети стає все вище. На виготовленні таких наметів можна непогано заробити, якщо знати як.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Насправді все досить просто. Для початку потрібно визначитися з дизайном будиночка. Нехай це буде не просто курінь, а, приміром, вігвам — житло індіанців. Такий будиночок зацікавить малюка і його батьків набагато більше, ніж просто затишна намет. Знайти інструкцію по виготовленню дитячого вігваму можна в інтернеті.

Якщо ви хочете, щоб успішно конкурувати на ринку, не слід скупитися на матеріали. Для виготовлення каркаса підійде деревина ялини і липи. Тканини для стін слід вибирати натуральні, щоб у наметі вільно циркулювало повітря. Для обробки стін можна використовувати різні народні орнаменти, це додасть вигваму колориту.

Гарна ідея — зробити всередині намету додаткові кишеньки для іграшок. Діти люблять складати в «будиночках» всяку всячину варіант вігваму з кишеньками напевно припаде їм до душі.

Поекспериментувавши з конструкціями будиночків і визначивши декілька оптимальних варіантів (бізнес-клас, недорогі похідні варіанти і т. д.) потрібно переходити до реалізації товару. Тут нам знадобиться реєстрація ІП. Поки всі необхідні документи оформляються, слід зайнятися пошуком клієнтів. Є кілька способів:

  • Продаж наметів через інтернет. Відкриваємо інтернет-магазин, розкручуємо його за допомогою контекстної реклами. Також нам на допомогу прийдуть різноманітні інтернет-моли.
  • Реалізація через мережі дитячих магазинів. Потрібно буде домовитися з власниками таких точок. Якийсь відсоток з продажів доведеться платити їм.
  • Самостійний пошук клієнтів. Сюди входить участь у хенд-мейд ярмарках, роздача рекламних буклетів, розклеювання оголошень у дитячих садках і школах і т. д.
  • Ніщо не заважає вам просувати продукцію відразу всіма способами.

    Можна також просувати схожі товари, наприклад, аксесуари для будиночків: всілякі подушки і пледи, набори для чаювань, безпечні ліхтарики будуть користуватися у дітей великою популярністю. Налагодивши бізнес на регіональному рівні, ви зможете виходити на більш великі ринки.

    Share your thoughts