Вігвами для дітей: бізнес-ідеї домашній бізнес, для чоловіків, минимлаьные влоежния, для початківців

Майже кожна дитина в дитинстві будує собі будиночки або курені та інші затишні притулку. Як правило, для будівництва використовуються підручні матеріали — стільці, простирадла, фіранки. Найчастіше це доставляє батькам чимало клопоту. Тому попит на спеціальні дитячі намети стає все вище. На виготовленні таких наметів можна непогано заробити, якщо знати як.

Насправді все досить просто. Для початку потрібно визначитися з дизайном будиночка. Нехай це буде не просто курінь, а, приміром, вігвам — житло індіанців. Такий будиночок зацікавить малюка і його батьків набагато більше, ніж просто затишна намет. Знайти інструкцію по виготовленню дитячого вігваму можна в інтернеті.

Якщо ви хочете, щоб успішно конкурувати на ринку, не слід скупитися на матеріали. Для виготовлення каркаса підійде деревина ялини і липи. Тканини для стін слід вибирати натуральні, щоб у наметі вільно циркулювало повітря. Для обробки стін можна використовувати різні народні орнаменти, це додасть вигваму колориту.

Гарна ідея — зробити всередині намету додаткові кишеньки для іграшок. Діти люблять складати в «будиночках» всяку всячину варіант вігваму з кишеньками напевно припаде їм до душі.

Поекспериментувавши з конструкціями будиночків і визначивши декілька оптимальних варіантів (бізнес-клас, недорогі похідні варіанти і т. д.) потрібно переходити до реалізації товару. Тут нам знадобиться реєстрація ІП. Поки всі необхідні документи оформляються, слід зайнятися пошуком клієнтів. Є кілька способів:

  • Продаж наметів через інтернет. Відкриваємо інтернет-магазин, розкручуємо його за допомогою контекстної реклами. Також нам на допомогу прийдуть різноманітні інтернет-моли.
  • Реалізація через мережі дитячих магазинів. Потрібно буде домовитися з власниками таких точок. Якийсь відсоток з продажів доведеться платити їм.
  • Самостійний пошук клієнтів. Сюди входить участь у хенд-мейд ярмарках, роздача рекламних буклетів, розклеювання оголошень у дитячих садках і школах і т. д.
  • Ніщо не заважає вам просувати продукцію відразу всіма способами.

    Можна також просувати схожі товари, наприклад, аксесуари для будиночків: всілякі подушки і пледи, набори для чаювань, безпечні ліхтарики будуть користуватися у дітей великою популярністю. Налагодивши бізнес на регіональному рівні, ви зможете виходити на більш великі ринки.

    Поділіться своєю думкою