Відтворення археологічних пам’яток і пам’яток у віртуальній реальності

Новий бізнес-проект успішно реалізує молода, але дуже перспективна компанія Lithodomos VR. Ця команда, що складається з модельєрів, археологів і фахівців з поширення контенту, утворилася лише в 2016 році. Її співробітники — любителі історії та археології — займаються відтворенням старих, зруйнованих, які потребують реставрації пам’яток і світових пам’яток допомогою комп’ютерних технологій, тобто у віртуальній реальності.

Така ідея привернула величезну кількість клієнтів з туристичною, музейній, освітньої та розважальної сфер.

З моменту створення компанії пройшло зовсім мало часу, але молоді новатори вже отримали майже 1 млн доларів фінансування. На сьогоднішній день в роботі колективу проекти відтворення декількох музейних комплексів Іспанії, а також йде робота над створенням програми для замовників з Єрусалиму.

Компанія Lithodomos VR стала настільки популярною, що готується представити свої розробки на кінофестивалі в Берліні.

Засновник стартапу, Симон Янг, каже, що всі члени його колективу відрізняються особливою любов’ю до археології і приділяють підвищену увагу деталям. Звичайно, об’єктів, які потребують такої віртуальної реконструкції, — безліч, тому можна бути впевненими, що довгі роки процвітання компанії забезпечені.

Поділіться своєю думкою