Відро для барбекю

Їжу на вугіллі люди готують у будь-який час року. Якщо в теплий сезон є можливість виїхати на природу, то взимку це не завжди реально. Про тих, кому в зимові холоди хочеться поласувати шашличком або овочами на решітці, подбали заповзятливі американські новатори. Вони створили унікальне відро для барбекю, яке можна з успіхом використовувати прямо на балконі власної квартири.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі гаджета під назвою «BBQ» лежить звичайне металеве відро з товстими стінками. Його винахідники вклали всередину ємності спеціальний вогнетривкий вкладиш для максимальної безпеки користувача. «Працює» відро на звичайному деревному вугіллі. Звичайно, дрова теж можна використовувати, але вугілля прогрівається рівномірніше і швидше дає жар. Щоб приготувати продукти, досить помістити на «BBQ» ґрати. Зроблена вона з нержавійки, тому однаково успішно контактує і з рибою, і з овочами, і з м’ясними напівфабрикатами.

Одне з основних переваг «BBQ» полягає в тому, що функцію відра гаджет не втратив. Після того, як процес приготування їжі завершено, грати можна зняти, а прогоріли вугілля і вугільну пил після охолодження можна легко викинути в близстоящий сміттєвий контейнер. Зручність і практичність на обличчя!

Унікальне «BBQ-відро» вже привернуло увагу широкої європейської громадськості. А адже виготовити подібний мангал досить просто. Можна не сумніватися, що така продукція буде користуватися високим попитом у наших співвітчизників!

Share your thoughts