Відновлення шин для вантажівок: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво, в маленькому місті

Бізнесмени, в чиєму веденні знаходяться вантажні автомобілі, автобуси і тягачі, знають, що купити нові шини — занадто дорого. Вони користуються антикризовими варіантами — покупкою б/у гуми або відновленою.

Відновлення гуми холодним методом дає вражаючі результати: довговічність відновленої гуми на 10% нижче новою — вона пройде близько 50 -70 тисяч кілометрів. Шини можна відновлювати до трьох разів. А вартість виготовлення дорівнює 65% від вартості нових покришок.

Для того, щоб почати цей антикризовий і прибутковий бізнес, вивчіть конкурентну карту. І, якщо вона невелика, сміливо приступайте до формування бізнес-плану.

Для початку гума перевіряється на приховані пошкодження і наявність невідтворюваних ділянок. Потім фахівці приступають до шорсткування: видаляють старий каркас шини і для з’єднання елементів каучуку відправляють її на вулканізацію при температурі 100-110 градусів за Цельсієм. Відновлення гарячим методом погано впливає на каркас покришки, тому холодний спосіб більш популярний і ефективний.

Необхідний верстат для надягання конверта: апарат фіксує протектор, поки йде вулканізація в автоклаві. Коли каучук «зшивається», конверт знімають. Купити належить протекторну стрічку (завдає протектор шин), фіксатор покришок і пристрій для монтажу кілець. Зберігати рідку гуму потрібно в спеціальних ємностях. Потрібно ультразвуковий пістолет, який просвічує пошкодження шин. Обладнання встане приблизно в 2, 5 мільйона рублів, тому подумайте про лізинг або купівлю старих верстатів. Приміщення для технологічного процесу повинно бути достатньо просторим.

Бізнес по відновленню шин краще відкривати в містах, де є великі транспортні підприємства і мало конкурентів. Вкладення окупляться при гарному прогнозі через 3-4 місяці, при несприятливому — через 6. Чистий прибуток з однієї шини дорівнює 20%. Якщо продати покришку за 2 тисячі рублів і відняти витрати на оплату праці та матеріали, в результаті ви отримаєте 400 рублів.

Діяльність по відновленню шин підлягає ліцензуванню. Не забудьте зібрати документи про утилізацію шин, ну і, звичайно, відкрити підприємство.

Поділіться своєю думкою