Відновлення репутації в інтернеті

Інтернет — велика річ, але далеко не завжди він працює на благо людини. Сучасні роботодавці нерідко використовують для збору інформації про потенційного кандидата на ту чи іншу посаду саме Всесвітню павутину, але не завжди отримані дані бувають позитивними. На жаль, на сайтах і в соцмережах можна знайти відомості, що порочать репутацію людини і здатні закрити шляху до кар’єрного зростання. Але якщо знати про ці відомості заздалегідь, тобто можливість видалити їх з Інтернету законними способами. Послуги відновлення репутації в Інтернеті нещодавно почала надавати французька компанія Reputation Squad.

Статистика показує, що понад 60% користувачів інтернет-простору хоча б раз у житті вишукували інформацію про своїх знайомих, друзів або колег в інтернеті, то є ризик постраждати від неприємних даних, які «гуляють» по тим чи іншим ресурсам, великий у будь-якої людини. Примітно, що порочать репутацію відомості нерідко бувають наклепницькими і публікуються, звичайно, без згоди їх головного героя. Так от, співробітники компанії Reputation Squad збирають різнопланові дані про свого замовника, потім розробляють план по їх зміні, «чистячи» непотрібну інформацію і впроваджуючи корисну. Також професіонали проводять короткострокове навчання клієнтів на тему того, як управляти особистим іміджем. При необхідності фірма надає юридичні послуги, якщо в цьому є необхідність.

Цільова аудиторія компанії дуже широка. Це не тільки знаменитості, керівники компаній і просто заможні люди, але і випускники Вузів, які мріють зайняти хорошу посаду. В Reputation Squad і ті, кому просто байдуже, що про них думають оточуючі. Працює фірма за передплатою. В місяць клієнт повинен заплатити близько 10 євро. Це своєрідна страховка, і при настанні страхового випадку замовник має можливість негайно звернутися за допомогою.

У Росії подібної практики поки не існує (або вона просто не афішується). Тим не менш, проект дуже перспективний, і при грамотної маркетингової стратегії він може принести своїм організаторам стабільно високий дохід.

Поділіться своєю думкою