Відновлення покришок холодним способом

В умовах економічної кризи попит на послуги з відновлення покришок різко зріс і не падає досі. Цей бізнес-проект характеризується високою рентабельністю і підходить для початківців підприємців, які мають в наявності певний стартовий капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відкривати сервіс по ремонту покришок холодним способом стоїть у населеному пункті з чисельністю населення понад 50 000 чоловік. Проведіть ретельний моніторинг ніші, отримаєте відомості про кількість вантажної техніки у вашому місті, оцініть переваги і недоліки конкурентів, якщо такі вже є.

Мінус у цього роду діяльність тільки один — витратні матеріали коштують досить дорого. Зате достоїнств — безліч. До них відносять можливість ремонту однієї покришки кілька разів і можливість роботи з будь-якими типорозмірами. Якщо ви не є фахівцем у цій галузі, приділіть особливу увагу пошуку грамотних співробітників. Кваліфікований персонал допоможе завоювати гарну репутацію і залучити велику кількість клієнтів.

Повноцінний комплект обладнання для ремонту покришок холодним способом оцінюється в 2 мільйони рублів. Не потрібно лякатися, завжди є можливість знайти дешевші варіанти серед б/у апаратури.

Ремонтні роботи включають в себе кілька етапів: ультразвукове сканування покришки з метою виявлення пошкоджень, шорсткування, безпосередньо ремонт, підготовка до вулканізації, вулканізація, заключна перевірка.

Рентабельність бізнесу оцінюється в 60-70%. При наявності достатнього клієнтського потоку, терміни окупності складають 6-8 місяців. І це не межа!

Share your thoughts