Відновлення фотографій

Практично в кожному будинку є дуже старі, але дорогі серцю фотографії, які вицвітають і зношуються з плином часу. На відновлення таких фотографій можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для організації відновлювальних робіт необхідно освоїти фотошоп. У тих, хто досконало оволодів цією програмою, виконання одного середньостатистичного замовлення займає не більше 30 хвилин. А коштує така послуга при цьому не менше 700 рублів (при мінімальній кількості вимог клієнта). Таким чином, відновлення старих фото є вкрай вигідною справою.

Для реалізації проекту не потрібно великих стартових вкладень. Найбільша стаття витрат на початковому етапі — це створення і розкручування власного сайту в Інтернеті. Якщо немає можливості витратитися на це, для початку краще займатися пошуком замовлень на біржах графічного контенту.

Відразу безліч замовлень набирати не варто — збільшуйте кількість взятих в роботу фотознімків поступово. Те ж саме можна сказати і про вартість послуг — починати потрібно з малого. Це допоможе і «руку набити», і залучити максимальну кількість клієнтів.

При роботі з замовником важлива кожна дрібниця. Обговоріть всі побажання, аж до обробки країв фотографії. Це не тільки зарекомендує вас як хорошого фахівця, але і допоможе в залученні нових клієнтів за допомогою «сарафанного радіо».

Бізнес з відновлення фотографій характеризується швидкою окупністю, і при правильному підході до реалізації проекту можна буде дуже оперативно вийти на стабільно високий прибуток.

Share your thoughts