Відкриваємо страусину ферму

Розведення страусів в нашій країні — зовсім новий вид діяльності, але дуже перспективний. Поки що продукція, яку можна отримати від цих птахів, вважається для нас дивиною, зайняти гідне місце в даній бізнес-ніші не складе праці.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Страуси, по більшій частині, пернаті травоїдні. Тому корму в Росії для них точно вистачить. Плюс, нерідко в їх раціон додаються комахи і дрібні безхребетні. Така нехитра їжа дозволяє птахам дуже швидко набирати масу тіла. Помічено, що споконвічно африканські жителі чудово переносять холод і з задоволенням гуляють по снігу. Вони стійко протистоять протягам і відмінно почувають себе в приміщенні з температурою в 15 ⁰С.

Живуть страуси дуже довго — аж до 70 років. Але продуктивні вони тільки першу половину життя. Статевозрілі самки здатні відкласти від 30 до 60 яєць в сезон (залежно від віку). Таким чином, купівля цих птахів — інвестиція багаторічна, і страусина ферма цілком здатна стати сімейним бізнесом.

У страусів цінують не тільки яйця, але і м’ясо, жир, пір’я і шкіри. Страусятину сьогодні можна вже придбати у мережевих гіпермаркетах європейських країн. Шкіра цих птахів цінується дуже високо. Практика показує, що тільки її продаж повністю окупає всі витрати на утримання птиці. Страусиний жир володіє лікувальним ефектом. Перо також може приносити дохід, нехай і незначний, але стабільний.

Головна умова для успішного розведення страусів — наявність просторого ділянки землі. Їм підходить досить сухий клімат, висока вологість птахами переноситься погано.

5-денний страусенок оцінюється на ринку в 100 доларів, місячні курчата — в 2 рази дорожче. Дорослі особини коштують не менше 1000 доларів, але можна не сумніватися, що витрати на їх придбання окупляться досить швидко.

Share your thoughts