Відкриваємо рибний магазин

Торгівля — перевірений спосіб заробітку. Якщо вибрати правильний напрямок, ваша торговельна точка буде здатна забезпечити стабільно високим доходом всю сім’ю. Головне — грамотно підійти до питань організації бізнесу. Вкрай перспективним проектом вважаються невеликі вузькоспрямовані магазинчики, в яких пропонується якась одна група товарів, наприклад, рибна продукція.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку слід зайнятися пошуком відповідного приміщення для рибного магазину. Необхідно простежити, щоб на обраній території були відсутні конкуренти з аналогічним товаром. Великі мережеві магазини — не в рахунок. Їх ви зможете «обігнати», пропонуючи завжди свіжий і якісний продукт. Оптимальним місцем розміщення магазину буде територія неподалік від продуктового ринку.

Рибний асортимент повинен бути максимально різноманітним. Запропонуйте покупцям живу рубку, свіжу, свіжоморожену, копчену. Не забувайте і про популярні сьогодні морепродуктах — кальмарах, мідіях, креветках, ікрі, морської капусти і т. д. Для початку закуповуйте невеликі партії товару. Так ви дослідним шляхом і без істотного збитку для бюджету зможете обчислити, який же продукт користується найбільшим попитом. Постачальників вибирайте дуже уважно! Від них безпосередньо залежить рентабельність вашої торгової точки.

Риба потребує особливих умов зберігання. Тому не забудьте включити до бізнес-план статтю витрат на устаткування — морозильні камери, спеціальні столи, стелажі, акваріуми і т. д. Продукція рибного магазину буде, без сумніву, затребувана завжди. Важливо викликати довіру покупців, і у вас все вийде!

Share your thoughts