Відкриваємо приватний цирк

Навіть в умовах сучасності, коли високі технології проникають буквально в усі сфери життя, відвідування циркових вистав було і залишається у людей одним з найпопулярніших видів розваг. Звичайно, відкриття приватного цирку зажадає від починаючого підприємця істотних стартових вкладень, але і окупність цього роду бізнесу досить оперативна.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відразу визначитеся, яким буде ваш цирк — пересувним або стаціонарним? Останній варто відкривати тільки у великих мегаполісах. Мобільний варіант зручний тим, що у нього немає прив’язки до місцевості — у розпорядженні підприємця-початківця знаходиться аудиторія всієї країни. Щоб влаштовувати вистави в різних містах Росії, досить придбати спеціальний цирковий намет, який зручно монтувати і демонтувати. Звичайно, недоліки цього варіанту теж є. Наприклад, не завжди виходить возити з собою всіх тварин з трупи — багато представників фауни погано переносять дорогу і важко акліматизуються. Їм більше підходить стаціонарний варіант цирку з будівництвом власного приміщення.

Те, наскільки популярні і затребувані будуть ваші уявлення, безпосередньо залежить від кваліфікації артистів і обслуговуючого персоналу. Тому робіть ставку на професіоналізм і не скупіться у гонорарах. Мають значення не тільки акробати, клоуни, фокусники, дресирувальники, але й художники, музиканти, дизайнери, касири і навіть гардеробники. Обслуговуючий персонал здатний як створити максимально сприятливу і доброзичливу атмосферу, так і відразу відбити бажання у відвідувачів йти на виставу. Тому будьте пильні при підборі найманих працівників!

Звичайно, постановка навіть одного професійного шоу вимагає значних тимчасових і фінансових витрат, але всі вкладення обов’язково окупляться, якщо підійти до реалізації бізнес-проекту обдумано.

Share your thoughts