Відкриваємо охоронне агентство

Охоронний бізнес сьогодні вважається одним з найбільш перспективних і прибуткових. Відкривши власне охоронне агентство, можна в короткий термін зібрати значний капітал.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Перед реалізацією проекту уважно вивчіть російське законодавство та оцініть всі «підводні камені». Галузь досить специфічна, дрібних, але важливих нюансів буде багато.

Для відкриття ЧОПа (приватного охоронного підприємства) вам потрібно спеціалізована ліцензія. Але перед її оформленням необхідно буде зареєструвати ІП. До речі, процес ліцензування не так-то простий — для отримання дозволу на такого роду діяльність необхідно на початковому етапі мати в штаті компанії кваліфікованих працівників, які пройшли спеціальне навчання. Ідеальним варіантом будуть колишні працівники правоохоронних структур, які, наприклад, вже на пенсії.

Навіть якщо масштаби охоронного агентства невеликі, без наявності власного офісу не обійтися. Приміщення необхідно і для прийому нових працівників в компанію, і для ведення переговорів з клієнтами, і для зберігання зброї, якщо таке планується використовувати в діяльності.

Про зброю варто сказати окремо: далеко не кожному ЧОПу воно необхідно. За чинним законодавством, охоронне агентство має право зберігати одну одиницю вогнепальної зброї на кожних 4-х співробітників (це можуть бути як довгоствольні рушниці, так і пістолети).

До підбору персоналу необхідно підходить дуже уважно. Охоронці зобов’язані мати спеціальне посвідчення. Якщо такого немає, то нового співробітника потрібно буде відправити на навчання. Якщо у співробітника охорони є право на носіння зброї, то його зарплата в значній мірі вище, ніж у колег, чи не мають такого.

Майте на увазі, що весь персонал доведеться страхувати в обов’язковому порядку!

Обладнання потрібно, по більшій частині, примітивне — мобільні телефони та рації. Охоронці повинні бути одягнені по формі. На одяг нашиваються логотипи підприємства.

Клієнтів агентству знайти сьогодні нескладно. Охоронці потрібні в магазини, великі торгово-розважальні центри, школи, дитячі садки, фінансові установи і т. д. За статистикою, рентабельність бізнесу становить близько 25%. Прогнозований час окупності вкладень — 6 місяців. Якщо вдасться роздобути великих замовників, окупність піде значно швидше.

Share your thoughts